جزییات خبر

در سال گذشته ثبت شد

بیش از 7 هزار نفر ساعت آموزش HSE در منطقه پخش کرمانشاه

(چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۴۱

برگزاری دوره های آموزش ( HSE بهداشت، ایمنی و محیط زیست) در سال گذشته در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه به بیش از 7 هزار نفر ساعت رسید.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه ضمن اعلام خبر فوق، با مهم برشمردن رعایت HSE درانبارها و ضرورت دقت بالای رانندگان نفتکش(تانکر) درمحیطهای عملیاتی،افزود: توجه کارکنان انبارهای نفت در هنگام بارگیری تانکرها، همچنین دقت رانندگان نفتکش و کارکنان جایگاههای سوخت در زمان تخلیه فرآورده های نفتی، ضرورتهایی هستند که نباید از آنها غفلت شود.

مرادحاصل مرادی بر ارتقای آمادگی کارکنان در رویارویی با خطرهای احتمالی، گفت: برگزاری دوره های آموزش HSE و کاربردی کردن این آموزشها با برگزاری مانورهای فنی در این حوزه به طور قطع در کاهش حوادث احتمالی نقش آفرین خواهد بود.

وی همچنین برتعامل جایگاهداران و شرکتهای حمل ونقل  سوختی و رانندگان نفتکشها در رعایت مسائل ایمنی تاکید و تصریح کرد: مالکان مجاری عرضه و رانندگان نفتکش نیز می توانند با رعایت کامل موارد ایمنی و بهداشت و محیط زیست، نقش موثری در جلوگیری از بروزحوادث ایفا کنند.

مرادی حضورفعال رانندگان و جایگاهداران را درکلاسهای آموزشی، نکته ای مهم درکاهش حوادث و خطرهای احتمالی عنوان کردو افزود: دوره های آموزش در این حوزه در یکسال گذشته 7 هزار و 40 نفر ساعت بوده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه بر استقرار مسئولین فنی و ایمنی در تمامی  مجاری عرضه و تاسیسات سیلندر پرکنی و CNG با هدف پیشگیری از وقوع حوادث و جهت احراز  آمادگی افراد  شاغل در این مکانها از طرف مالکین در شرایط اضطراری تاکید کردند.

 


آموزش اچ اس ایی
آموزش اچ اس ایی
آموزش اچ اس ایی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

کرمانشاه - میدان نفت - بلوار زن

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه کرمانشاه