جزییات خبر

حداقل یکبار سوختگیری با کارت سوخت هوشمند شخصی تا پایان تیرماه

(دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸) ۱۱:۲۱

به توصیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، دارندگان کارت سوخت هوشمند تا پایان تیرماه حداقل یکبار با کارت سوخت شخصی خود سوختگیری نمایند.

مرادحاصل مرادی؛ مدیر شرکت ملی پخش  فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه در این خصوص تصریح کرد: با توجه به برنامه عرضه بنزین با استفاده از کارت هوشمند سوخت از 20 مردادماه امسال به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت سوخت ، مالکان تمامی خودروها و موتورسیکلت ها تا پایان تیرماه حداقل یکبار از کارت سوخت شخصی خود جهت سوختگیری استفاده نموده و در صورت بروزهرگونه مشکل احتمالی به آدرس سایت www.niopdc.ir  مراجعه کنند.

طبق آخرین اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی آن دسته از صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده و بر اساس فراخوان قبلی ، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم شمار ه حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و کارت هوشمند سوخت آنها بر اساس ثبت نام انجام شده قبلی ، صادر می شود و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آنان تحویل داده خواهد شد.

گفتنی است این هموطنان هزینه صدور کارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب ، هنگام دریافت کارت به ماموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهند کرد . همچنین اگر افرادی از شهروندان که کارت هوشمند سوخت خودرا گم کرده و در فراخوان قبلی نسبت به ثبت نام از طریق سامانه دولت همراه اقدام نکرده اند، میتوانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 یا سامانه دولت همراه برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام کنند.

ضمنا" انتظار دارد برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی برای شهروندان، ملحوظ نمودن موارد اعلامی و رعایت اطلاعیه های بعدی را برای اجرای طرح در 98/5/20 مدنظر قرار دهند.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

کرمانشاه - میدان نفت - بلوار زن

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه کرمانشاه