جزییات خبر

اطلاعیه

(یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۴۵

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران جهت رفاه حال هموطنان عزیز و به منظور دسترسی آسان تر به رمز کارت سوخت اعلام کرد :

-          از تاریخ 16 مرداد الی 16 شهریورماه سال جاری، مالکان خودروهایی که رمز کارت هوشمند سوخت خود را فراموش کرده اند، می توانند با وارد کردن چهاررقم سمت راست کدملی شخصی که کارت سوخت به نام آن صادر شده است به عنوان رمز پیش فرض، کارت رمز موجود را غیرفعال و رمز جدید را جایگزین نمایند.

-          چنانچه کارت هوشمند سوخت مالکین خودروهایی که تا قبل از دیماه نود و سه یکبار سوخت گیری ننموده و پیام "شما مجاز به سوختگیری نمی باشید" را دارند، در مراجعه به مجاری عرضه و استفاده از کارت سوخت در بازه تعیین شده مشکل آنها مرتفع میگردد.

-          مالکان خودروهایی که تا کنون درخواست کارت سوخت المثنی نداده اند می توانند با مراجعه حضوری به پلیس +10 و یا وارد کردن اطلاعات لازم در وب سایت دولت همراه به آدرس: www.mob.gov.ir و پرداخت هزینه مصوب، درخواست کارت سوخت المثنی خود را ثبت کنند.

همچنین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از مالکان خودروهایی که کارت سوخت آنها در باجه معطله می باشد درخواست کرد: با مراجعه به سایت: www.epolice.ir   و وارد کردن پلاک خودرو بارکد پستی کارت سوخت خود را دریافت و با مراجعه به دفاتر پستی کارت سوخت خود را دریافت کنند.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

کرمانشاه - میدان نفت - بلوار زن

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه کرمانشاه