جزییات خبر

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر منطقه کرمانشاه

(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۵۷

مراسم تودیع و معارفه مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه پیش از ظهر امروز سه شنبه(22 مرداد) در سالن کنفرانس این منطقه برگزار شد.

مراسم تودیع و تکریم مهندس مرادحاصل مرادی، مدیر سابق و معارفه مهندس فریدون یاسمی به عنوان مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه با حضور محمدرضا مظلومی،  سرپرست مدیریت عملیات ستاد، مدیران عامل شرکت های نفتی استان کرمانشاه ، حجه الا سلام عباس درویشی رابط فرهنگی و مسئول امور روحانیون منطقه ۷ صنعت نفت، معاونان و کارکنان این شرکت و تعدادی از جایگاه داران استان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس مرادی توفیقات حاصله را مرهون همکاری و دلسوزی همه کارکنان این شرکت دانست و برای مدیر جدید این شرکت آرزوی موفقیت کرد.

مهندس مظلومی نیز با بیان اینکه مرادی در زمان تصدی خود اقدامات شایسته ای را انجام داده است برای یاسمی در مسئولیت جدیدش آرزوی بهروزی و موفقیت کرد.

در ادامه حجه الاسلام درویشی، ضمن تشکر از زحمات مهندس مرادی، عرصه مدیریت و مسئولیت در نظام اسلامی را فرصتی برای خدمت به مردم عنوان و اظهار کرد: از دیدگاه شرع مقدس اسلام هرانسانی که به مردم بیشتر خدمت کند به خدا نزدیکتر است.

در ادامه این مراسم، فریدون یاسمی در سخنانی نیروی انسانی را بزرگترین سرمایه هر سازمانی دانست و اظهار امیدواری کرد: با کمک و همراهی همکاران شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، رشد و تعالی بیش از پیش این شرکت محقق شود.

 

معارفه یاسمی
معارفه یاسمی
معارفه یاسمی
معارفه یاسمی
معارفه یاسمی
معارفه یاسمی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

کرمانشاه - میدان نفت - بلوار زن

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه کرمانشاه