جزییات خبر

در هفته دولت صورت گرفت:

(پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۱۹

افتتاح دو جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در استان کرمانشاه

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از افتتاح دو جایگاه درهفته دولت خبر داد.

فریدون یاسمی گفت: جایگاه صدفی در زمینی به مساحت 450 متر مربع و با سرمایه گذاری یک میلیارد و 200 میلیون تومان توسط بخش خصوصی در خیابان صابونی شهرکرمانشاه واقع شده است.

وی با تاکید بر اینکه جایگاه مذکور برای 5 نفر اشتغالزایی داشته است، افزود: این جایگاه عرضه کننده بنزین معمولی(8 نازل) و سوپر(4 نازل) است که هر کدام با ظرفیت 52 هزار لیتر در شبانه روز عرضه کننده فرآورده های نفتی خواهند بود.

یاسمی تصریح کرد: جایگاه نیایش واقع در بلوار میدان نیایش، فرهنگیان فاز2 کرمانشاه نیزعرضه کننده فرآورده بنزین معمولی(8 نازل) و سوپر(4 نازل) هر کدام با ظرفیت 45 هزار لیتری می باشند که همزمان برای حدود شش نفر بصورت مستقیم زمینه اشتغالزایی فراهم کرده است.

به گفته وی، جایگاه نیایش در زمینی به مساحت 1000 متر و با سرمایه گذاری یک میلیارد و 700 میلیون تومان توسط بخش خصوصی افتتاح شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه با بیان اینکه، هم اکنون 154 جایگاه به صورت شبانه روزی به هم استانی ها، مسافرین خدمت رسانی می کنند، تاکید کرد: منطقه کرمانشاه با نظارت های مستمر بر روند فعالیت این جایگاه ها، سعی در رضایت مندی حداکثری در ارائه خدمات سوخترسانی به مردم را دارد.


افتتاح جایگاه
افتتاح جایگاه
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

کرمانشاه - میدان نفت - بلوار زن

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه کرمانشاه