جزییات خبر

توزیع نفت سفید در منطقه کرمانشاه صد درصد الکترونیکی شد/توقف عرضه با کالابرگ

(شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۱۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، از حذف کالابرگ و توزیع الکترونیکی نفت سفید با استفاده از زیر ساخت‌های بانکی در این استان خبر داد.

کاهش 16 هزار خانوار نفت سفید سوز پس از پایش

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، فریدون یاسمی با بیان اینکه، پس از راستی‌آزمایی خانوارهای نفت سفید سوز با هماهنگی سازمان‌های ذیربط، تعداد این خانوارها از 73 هزار به 57 هزار خانوار رسیده است، تشریح کرد: این اقدام در راستای  بازنگری و توزیع کالابرگ با کارت‌های بانکی انجام شد.

 

به گفته وی، طرح الکترونیکی توزیع نفت سفید، پس از راستی آزمایی از خانوارهای واجد شرایط و بر اساس صحت اطلاعات خانوار با همکاری واحدهای ذیربط انجام شده است.

 

یاسمی با بیان اینکه، نفت سفید در منطقه کرمانشاه از امروز(30 فروردین ماه 99) بصورت الکترونیکی توزیع خواهد شد، افزود: در راستای توزیع نفت سفید به خانوارهای فاقد اشتراک گاز، این طرح از طریق زیرساخت‌های بانکی در این منطقه به اجرا درآمده است.

 

وی اظهار کرد: اکنون 433 فروشندگی در منطقه کرمانشاه به سامانه مورد نظر متصل و آماده ارائه خدمات به خانوارهای فاقد گاز هستند.

 

یاسمی هدف از اجرای این طرح را، افزایش رفاه مصرف‌کنندگان نفت سفید و جلوگیری از توزیع و عرضه خارج از شبکه این فرآورده عنوان کرد.


به گفته وی، سایر شهروندانی که اطلاعات خود را در سامانه‌ ثبت نکرده‌اند، می توانند با مراجعه تدریجی به نواحی 6 گانه این شرکت و با ارائه مستندات کافی نسبت به ثبت مشخصات خانوار در سامانه اقدام کنند.

 

الکترونیکی شدن توزیع نفت سفید
الکترونیکی شدن توزیع نفت سفیدالکترونیکی شدن توزیع نفت سفید

 

الکترونیکی شدن توزیع نفت سفید

الکترونیکی شدن توزیع نفت سفید

الکترونیکی شدن توزیع نفت سفید

الکترونیکی شدن توزیع نفت سفید

الکترونیکی شدن توزیع نفت سفید

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.