جزییات خبر

عرضه سوخت اداوات کشاورزی در منطقه کرمانشاه الکترونیکی شد

(دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۴۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، از حذف کالابرگ و توزیع الکترونیکی سوخت ادوات کشاورزی با استفاده از زیر ساخت‌های بانکی در این استان خبر داد.

کاهش 6 هزار دستگاه ادوات کشاورزی پس از پایش

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، فریدون یاسمی افزود: پس از راستی‌آزمایی اداوات کشاورزی با هماهنگی سازمان‌های ذیربط، تعداد ادوات کشاورزی از 31 هزار به 25 هزار دستگاه تراکتور رسیده است.

 

به گفته وی، براساس طرح پایش اداوات کشاورزی در استان، تعداد این دستگاه ها از حدود 31 هزار (قبل از پایش) به 25 هزار و 480 دستگاه(بعد از پایش) رسیده است.

 

یاسمی تشریح کرد: پس از کاهش 6 هزار دستگاه اداوات کشاورزی در طرح پایش، 12 میلیون لیتر گازوئیل عرضه شده به اداوات کشاورزی نیز کاهش داشته است.(از ابتدای فروردین 98 تا پایان اسفندماه98 نسبت به سال قبل از آن)

 

وی هدف از اجرای این طرح را، مبارزه با عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی در استان، کنترل بیشتر و نظارت برمصرف درست فرآورده‌های نفتی، منطقی کردن مصرف سوخت ادوات کشاورزی گازوییل سوز (تراکتور) و کاهش تردد مالکین در سطح این منطقه عنوان کرد.

 

به گفته وی، در این طرح شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط از جمله سازمان تعاون روستایی و جهادکشاورزی در بازدید فیزیکی و ثبت مشخصات فنی ادوات کشاورزی در فرم مخصوص نسبت به نصب برچسب راستی آزمایی اقدام می‌کند.

 

وی افزود: براساس نتایج راستی آزمایی و سطح زمین زیرکشت، سوخت مورد نیاز کشاورزان دارای ادوات کشاورزی، تعیین و به 433  فروشندگی‌ روستایی ارسال و در اختیار کشاورزان قرار می‌گیرد.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه با قدردانی از همکاری صاحبان ادوات کشاورزی و ادارات مرتبط در اجرای این طرح، تشریح کرد: با ایجاد وحدت رویه یکسان و جلوگیری از سلیقه های مختلف؛ برنامه‌ریزی برای توزیع فرآورده نفت گاز از طریق فروشندگی‌های عرضه روستایی هر بخش، ضمن صیانت از این سرمایه ملی، از تضییع حقوق صاحبان ادوات کشاورزی و قاچاق فرآورده‌های نفتی جلوگیری می‌شود.

 

الکترونیکی شدن توزیع سوخت تراکتورها

الکترونیکی شدن توزیع سوخت تراکتورها

الکترونیکی شدن توزیع سوخت تراکتورها

الکترونیکی شدن توزیع سوخت تراکتورها

الکترونیکی شدن توزیع سوخت تراکتورها

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.