جزییات خبر

برگزاری هفتمین جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق سوخت در کرمانشاه

(دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۱۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: اخذ غرامت فرآورده از تامین سوخت کامیون های مستقر در نقطه صفر مرزی و برآورد سوخت ادوات کشاورزی بر اساس سطح زمین زیرکشت در سال1400 از مهمترین مصوبات کارگروه پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، فریدون یاسمی در جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی که با حضور نماینده دادستان استان برگزار شد، به ارائه گزارشی از فعالیت های 11 ماهه شرکت متبوعش پرداخت.

 

وی گفت: اقدامات زیادی در حوزه پیشگیری از انحراف خارج از شبکه و قاچاق فرآورده های نفتی در استان انجام شده است که می توان به پایش ماهانه مصرف و ساماندهی، کنترل و ادامه روند استاندارد سازی سهمیه، بازدیدهای میدانی از مجاری عرضه سوخت، برگزاری کارگاه آموزشی و گشت مشترک اشاره کرد.

 

 یاسمی اظهار کرد: اجرا و راه اندازی طرح توزیع الکترونیک فرآورده در استان، از جمله اقدامات موثر در توزیع نفت سفید، نفتگاز و گاز مایع به مصرف کننده واقعی و پیشگیری از قاچاق و انحراف خارج از شبکه در آن بوده، که تجزیه و تحلیل های عملیاتی اخیر حاکی از کاهش چشمگیر میزان قاچاق انواع فرآورده های نفتی در حوزه عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه است.

 

نماینده دادستان و نماینده استاندار و نماینده هنگ مرزی نیز در این جلسه از یاسمی و مجموعه پخش کرمانشاه به خاطر تلاش در خصوص کاهش قاچاق سوخت و سیستمی کردن دیپ دیجیتال در مرزهای استان تقدیر و تشکر کردند.

 

بر اساس این گزارش، هفتمین جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی با هدف ارتقای سطح هماهنگی و تعاملات بین دستگاه های استانی و تسهیل و تسریع در پیاده سازی و اجرای سیاست های مبارزه با قاچاق سوخت با حضور اعضاء و نمایندگان دستگاه های عضو با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن کنفرانس پخش منطقه کرمانشاه برگزار شد.

 


جلسه  پیشگیری از قاچاق
جلسه  پیشگیری از قاچاق
جلسه  پیشگیری از قاچاق
جلسه  پیشگیری از قاچاق
جلسه  پیشگیری از قاچاق

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

کرمانشاه - میدان نفت - بلوار زن

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه کرمانشاه