جزییات خبر

پلاک گذاری بیش از 27 هزار دستگاه ادوات کشاورزی انجام شد

برآورد مصرفی نفتگاز سال 1400 ادوات کشاورزی منطقه کرمانشاه

(شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۴۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: نفتگاز مصرفی سال آتی ادوات کشاورزی در استان کرمانشاه، توسط اعضاء کارگروه پیشگیری از قاچاق سوخت استان و براساس سطح زمین زیر کشت برآورد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، فریدون یاسمی با تاکید بر اهمیت طرح پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی در استان اظهار کرد : تا کنون بیش از27 هزار دستگاه تراکتور در این منطقه با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی استان و مدیریت جهاد کشاورزی پلاک گذاری شده است.

 

وی با بیان اینکه در سال جاری  نسبت به راستی­آزمایی ادوات کشاورزی اقدام شد، تصریح کرد: بر اساس سطح زمین زیرکشت مقدار 95 میلیون لیتر سوخت نفتگاز در سال آتی براساس درخواست مدیریت جهاد کشاورزی در سامانه سدف بررسی و تحویل کشاورزی خواهد شد.

 

به گفته یاسمی، پس از راستی‌آزمایی ادوات کشاورزی با هماهنگی سازمان‌های ذی‌ربط، تعداد آنها از ۳۱ هزار به 27 هزار  دستگاه تراکتور رسیده است.

 

یاسمی با تاکید بر کاهش   4 هزار دستگاه ادوات کشاورزی در طرح پایش افزود: پارسال نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، ۱۲ میلیون لیتر نفت‌گاز عرضه شده به ادوات کشاورزی با کاهش همراه بوده است.

 

وی هدف از اجرای این طرح را مبارزه با عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی در استان، کنترل بیشتر و نظارت بر مصرف درست فرآورده‌های نفتی، منطقی کردن مصرف سوخت و کاهش تردد مالکان در سطح این منطقه عنوان کرد.

 

یاسمی تاکید کرد: در این طرح شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط از جمله سازمان تعاون روستایی و جهاد کشاورزی, پلیس راهنمایی و رانندگی استان؛ مشخصات فنی ادوات کشاورزی را در فرم ویژه برچسب راستی‌آزمایی نصب می‌کنند.

 

یاسمی با قدردانی از همکاری صاحبان ادوات کشاورزی و اداره‌های مرتبط در اجرای این طرح گفت: با ایجاد وحدت رویه یکسان و جلوگیری از سلیقه‌های مختلف، برنامه‌ریزی برای توزیع نفت‌گاز از طریق فروشندگی‌های عرضه روستایی هر بخش، ضمن صیانت از این سرمایه ملی از تضییع حقوق صاحبان ادوات کشاورزی و قاچاق فرآورده‌های نفتی نیز جلوگیری می‌شود.

 

ادوات کشاورزی

 

ادوات کشاورزی

 

 

ادوات کشاورزی
ادوات کشاورزی

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

کرمانشاه - میدان نفت - بلوار زن

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه کرمانشاه