جزییات خبر

اقدامات پخش منطقه کرمانشاه برای جلوگیری از قاچاق سوخت در مرزهای استان

(دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۵۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: روزانه بیش از 2 هزار کامیون از 5 مرز کرمانشاه کالاهای صادراتی کشور را به عراق حمل می کنند و همین امر ساماندهی سوخت را ضروری می کند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه فریدون یاسمی با تاکید بر اینکه اقدامات موثری در راستای کاهش محسوس قاچاق سوخت در مرزهای استان صورت گرفته است، افزود:  برگزاری جلسات متعدد در این راستا با کارگروه پیشگیری از قاچاق فرآورده های نفتی استان و کنترل الکترونیکی سوخت کامیون ها از جمله این اقدامات است.

 

به گفته وی، نصب بنر به سه زبان کردی سلیمانیه، عربی و فارسی با موضوع عدم جابجایی فرآورده در نقاط مختلف 5 مرز استان با هماهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از دیگر اقدامات در راستای کاهش قاچاق سوخت و اعزام نفرات بصورت شیفتی به جایگاه های مرزی جهت کنترل و نظارت بیشتر بر باک کامیون ها  در این مناطق است.

 

یاسمی در خصوص ارتکاب هرگونه تخلف سوختی در مرزهای کرمانشاه تصریح کرد: در صورت قاچاق سوخت از سوی دارندگان کامیون ها، در مرحله اول به مدت 10روز و در مرحله دوم به مدت یکماه کارت سوخت مسدود و در مرحله سوم به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.

 

وی افزود: پایش و کنترل سوخت به استناد دستورالعمل مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل‌های تعیین شده با به کارگیری روش‌ها و فناوری‌های نوین و  توسط کارکنان این شرکت انجام می‌شود .

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با اشاره به کاهش مدت زمان کنترل و فروش فرآورده نفت گاز به کامیون‌های ترانزیتی با استفاده از سامانه فروش مرزی بیان کرد: اجرای الکترونیکی پایش و کنترل موجودی باک کامیون‌ها در راستای روان‌سازی امر صادارات و ارائه خدمات مطلوب به رانندگان ترانزیتی انجام می‌گیرد ‌ .

 

نصب بنر در مرزها
نصب بنر در مرزها
جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق

شیخ صله
شیخ صله

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.