جزییات خبر

مدیر منطقه کرمانشاه:

سهمیه گاز مایع را فقط با کارت بانکی دریافت کنید

(سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۳۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه بر استفاده از کارت بانکی شارژ شده برای استفاده از سهمیه سوخت گاز مایع و نفت سفید تاکید کرد و گفت: سهمیه سوخت هر مشترک در کارت بانکی سرپرست خانوار شارژ می شود تا مجبور نباشند مبلغ اضافی پرداخت کنند.


 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، فریدون یاسمی با اشاره به اینکه گاز مایع و نفت سفید 54 هزار خانوار در استان را باید تامین کنیم، افزود: متاسفانه فقط سه درصد از این جمعیت از کارت بانکی شارژ شده خود استفاده می‌کنند و باعث می‌شود که عاملان توزیع هم سوخت را با قیمت بالاتر به آنها بفروشند.

 

وی استان کرمانشاه را اولین استان کشور دانست که به صورت آزمایشی سیستم توزیع را بر اساس کارت بانکی قرار داده است، و ادامه داد: این کار را تاکنون با موفقیت انجام دادیم بطوریکه ۲۲۰ عامل توزیع و هفت شرکت تاسیسات مادر سوخت را از ما تحویل می‌گیرند و هر کپسول گاز مایع را در نزدیکترین و دورترین نقطه استان با قیمت ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهند.

 

یاسمی الکترونیکی شدن سیستم توزیع سوخت در استان را با رعایت قیمت مصوب بسیار مهم ارزیابی و تصریح کرد: اکنون بخش زیادی از سیستم توزیع در استان الکترونیکی است اما هرچه قدر در این مسیر حرکت کنیم موفقیت‌های بیشتری را کسب می‌کنیم بطوریکه عرضه خارج از شبکه به حداقل ممکن رسیده است.

 

 

وی تعداد خانوارهایی که نیاز به دریافت نفت دارند را 54 هزار خانوار اعلام کرد و اظهار داشت: این خانوارها را که از نعمت گاز محروم هستند را شناسایی کردیم و با توجه به درجه سرما و گرما، در سال حدود ۲ هزار لیتر نفت را در کارت‌های بانکی آنها شارژ می‌کنیم تا در مواقع ضروری استفاده کنند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.