جزییات خبر

برگزاری دوره آموزشی برای اپراتورهای جایگاه های عرضه سوخت منطقه کرمانشاه

(پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۴۴

دوره های آموزشی برای اپراتورهای سامانه هوشمند سوخت جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه به تفکیک نواحی شش گانه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، در این دوره ها، اپراتورها ی 122 باب جایگاه عرضه سوخت منطقه کرمانشاه مجهز به سامانه هوشمند حضور داشتند که به آنان آموزش های لازم به منظور  توانمندسازی و ارتقای سطح دانش افراد ارائه شد.

 

وظایف اپراتور،وظایف نگهداری وسرویس دستگاه ها و تجهیزات سامانه هوشمند، حفظ و پایداری دستگاه های Pt  (دستگاه کارتخوان و متعلقات آن)،  IPC  (سرویس دهنده صنعتی) و استفاده از گزارشات تکمیلی از جمله مواردی بود که در این دوره  از سوی فریبا میرزا بیگی رییس سامانه هوشمند سوخت و شیوا نقوی، کارشناس این واحد ارائه شد.

 

میرزابیگی درباره برگزاری این دوره ها گفت: در این دوره ها؛ در خصوص حفظ و نحوه نگهداری مناسب از تجهیزات دفتری سامانه هوشمند سوخت جایگاه ها وبررسی های دوره ای وضعیت ارتینگ(برق و ارت) و باطری اضطراری(         UPS)  نیز مطالبی متذکر شد.

 

وی با بیان اینکه در این دوره بروشور هایی حاوی وظایف نظارتی و عملیاتی این سامانه سوخت در بین اپراتورها توزیع شده است، به اهمیت ویژه جایگاه های سوخت و لزوم ارائه خدمات تخصصی اشاره کرد.

 

گفتنی است مشابه این آموزش بصورت دوره ای در 6 ناحیه منطقه کرمانشاه و توسط شیوا نقوی، کارشناس سامانه هوشمند سوخت ارائه شد و در مجموع در این دوره ها حدود 200 نفر از اپراتورها  و مسئولان جایگاه ها حضور یافتند.

 


آموزش سامانه هوشمند
آموزش سامانه هوشمند
آموزش سامانه هوشمند
آموزش سامانه هوشمند

آموزش سامانه هوشمند

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.