جزییات خبر

توزیع الکترونیکی 44 میلیون لیتر سوخت در بخش ماشین آلات کشاورزی و صنایع تبدیلی منطقه کرمانشاه

(سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۴:۳۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از 44 میلیون لیتر سوخت بصورت الکترونیکی در بخش ماشین آلات کشاورزی و صنایع تبدیلی توزیع شده است.


به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، فریدون یاسمی با اشاره به اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفتگاز با استفاده از زیرساخت بانکی افزود: با تخصیص سهمیه سوخت بخش کشاورزی بر اساس سطح زمین زیر کشت تعداد ادوات کشاورزی و اجرای طرح راستی‌آزمایی و به صورت الکترونیکی بیش از  43  میلیون لیتر نفتگاز در بخش کشاورزی و حدود 200 هزار لیتر در صنایع تبدیلی استان طی  حدود  6  ماه اول سال جاری توزیع شده است.

 

وی تصریح کرد: اجرای توزیع الکترونیکی فرآورده‌های نفتی در راستای تحقق دولت الکترونیک موجب تسهیل خدمات سوخت‌رسانی در بخش کشاورزی و نیز کاهش سوء‌استفاده‌های احتمالی و قاچاق فرآورده‌های نفتی می‌شود.

 

یاسمی تصریح کرد: تاکنون در این منطقه با همکاری جهاد کشاورزی و پلیس راهور، از مجموع ۳۱ هزار دستگاه تراکتور، ۳۰ هزار و ۵۰۰ دستگاه پلاک گذاری شده اند.

 

وی اظهار داشت: صاحبان ۵۷۰ دستگاه تراکتور باقیمانده باید تا پایان شهریورماه امسال نسبت به پلاک گذاری ادوات کشاورزی خود اقدام کنند در غیر اینصورت سوخت آنان قطع خواهد شد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.